Náš cíl

Našim cílem je nabídnout klientům kompletní nabídku služeb, díky kterým získají od dlužníka své peníze zpět. Vymáhání dluhů se věnujeme od roku 2008, kdy naše advokátní kancelář vznikla. Naši právníci tvoří integrovaný tým, který je schopen velmi rychle reagovat na požadavky klienta. V roce 2012 došlo ke změně právní formy poskytování právních služeb na s.r.o. Hlavní kanceláře máme v Brně a Praze.

Naše reference naleznete tady.

Advokátní kancelář

Naše advokátní kancelář je pojištěna na částku 50.000.000,-Kč / případ. Kromě agendy vymáhání pohledávek se věnujeme zejména insolvencím.

JUDr. Ing. Pavel Fabian čerpá při poskytování právních služeb ze znalostí, nabytých při studiu na Právnické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně, Ekonomicko – správní fakultě Masarykovy Univerzity v Brně (obor Finanční podnikání) a během zahraničních studijních pobytů na Právnické fakultě Universität des Saarlandes, Německo (Europa – Institut). Rigorosní řízení absolvoval v oboru mezinárodní právo obchodní. Značných pracovních zkušeností v oboru obchodního práva získal během svého působení v advokátních kancelářích Brock-Müller-Ziegenbein [Kiel, Německo], Czerwenka & Partner [Brno, Wien], Rödl a Partner. JUDr. Ing. Pavel Fabian je advokátem a členem České advokátní komory, rozhodcem majetkových sporů a insolvenčním správcem se zvláštním povolením (pro podniky s ročním obratem nad 50 mil. Kč, banky a finanční instituce, reorganizace). Od roku 2015 je držitelem bezpečnostní prověrky Národního bezpečnostního úřadu. Opakovaně dosahujeme úspěchů v rámci soutěže Právnická firma roku